Loty balonem, paralotnią, skoki ze spadochronem etc.

Lot balonem tuż przed zachodem słońca jest niezwykle ekscytującym przeżyciem. Panują wtedy najlepsze warunki do lotów, a powietrze jest wtedy niezwykle rześkie i świeże. Ta ekskluzywna podniebna przygoda może dostarczyć każdemu więcej wrażeń niż tygodniowy wyjazd nad morze czy w góry. Ponadto krajobraz nawet zwykle wyglądającego z ziemi terenu, z wysokości kilkuset metrów przy zachodzącym słońcu jest wręcz niesamowity.

Lot całej ekipy pracowników w kilku balonach oddalonych od siebie o kilkadziesiąt metrów będzie niezwykłym przeżyciem. Ponadto po locie każdy z uczestników może otrzymać pamiątkowy certyfikat, którego otrzymanie można uczcić lampką szampana na zwieńczenie udanego dnia.

Dla zwolenników mocniejszych wrażeń idealną alternatywą będą loty motolotnią. Motolotnia to lekki statek powietrzny posiadający skrzydła lotni oraz podwieszony do nich trójkołowy wózek lub pływak.

Loty motolotnią zapewniają cały wachlarz wrażeń, od lęku i obaw po ekscytację, satysfakcję i radość.

Jeśli ktoś lubi doświadczać prawdziwych uderzeń adrenaliny, powinien zdecydować się na skok ze spadochronem. Podziwianie okolicy w wysokości kilku kilometrów, swobodne spadanie z zawrotną prędkością, a na końcu delikatne szybowanie na spadochronie to przepis na kilka minut niezwykłej przygody. Dla początkujących spadochroniarzy przygotowano skoki z instruktorem.

Zapewnia to poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Ponadto skoczek nie musi się niczym przejmować ani o niczym pamiętać. Wystarczy, że będzie delektował się widokami i doznaniami związanymi ze skokiem z kilku kilometrów. Bardzo często taki skok jest tylko pierwszym krokiem do długiej przygody ze spadochroniarstwem. Skok ze spadochronem jest świetnym sposobem na zintegrowanie ekipy w firmie. Pokonanie ogromnej psychologicznej bariery, świadomość osiągnięcia czegoś niezwykłego, niebanalnego jest świetnym motorem napędowym dla zespołu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.